Ale ja lubię pracę w grupach! Wspaniale się obserwuje jak klasa uczy się współpracy. We wrześniu każdy chciał sam, teraz uczniowie potrafią dzielić się pracą i nawet weryfikować swoje odpowiedzi! 🙂
Na lekcję przygotowałam dla nich obliczenie kosztów wycieczki:






Uczniowie ćwiczą dodawanie, mnożenie pisemne oraz odczytywanie rzeczywistej odległości pomiędzy miastami na mapie w podanej skali.
LINK: https://view.genial.ly/6032ac7e8020020d2daa8716/presentation-wycieczka
🙂
Dodaj komentarz